Бала: Вірастюк здивував, причому неприємно. Не личить справжньому чемпіону отримувати перемогу за рахунок фальсифікації виборівЯк інформує Replyua.net, український політолог і блогер Віталій Бала пише у себе в Facebook, то, що відбувається на 87 окрузі в Івано-Франківській області демонструє всю ницість людей, які представляють чинну владу.

На думку політолога, єдиний, хто заслуговує в трійці лідерів бути народним депутатом — це Руслан Кошулинський, поки що за підрахунком голосів займає лише третє місце. Але, зараз «боротьба» йде між Олександром Шевченком від партії «За майбутнє» та Василем Вірастюком від партії «Слуга народу».

Віталій Бала пише, якщо з Олександром Шевченком все зрозуміло, за його ролі в поширенні коронавіруса в Прикарпатті і фактично по всій країні, а також методів ведення виборчої кампанії, то Василь Вірастюк дуже здивував, причому здивував — неприємно.

Не личить справжньому чемпіону, яким є Вірастюк, отримувати перемогу за рахунок фальсифікації виборів. І дійсно, кращим виходом із ситуації були б перевибори, але діючу владу чесність і справедливе волевиявлення громадян не цікавить, і вона дуже хоче «призначити» переможцем Василя Вірастюка, якому схоже також все одно, як отримати мандат народного депутата.    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!