Байден запросив 40 світових лідерів на саміт з питань клімату, Зеленського знову немає серед запрошенихЯк інформує Replyua.net, відомий український політик, колишній народний обранець Борислав Береза ​​розповідає у себе в Facebook, президент США Джо Байден розіслав запрошення 40 світовим лідерам на саміт з питань клімату 22-23 квітня.

Звичайно, серед запрошених такі світові лідер, як прем’єр Канади Трюдо, глава КНР Сі Цзіньпін, президент РФ Путін, але є в цьому переліку і лідери країн рівня України, наприклад, президент Польщі Анджей Дуда.

Він теж серед запрошених. Як зазначається Білим Домом, саміт пройде в віртуальному форматі і буде транслюватися онлайн.

Борислав Береза ​​зазначає, відразу хочеться запитати у нашого лідера Володимира Зеленського, чого ж його не запросили? Навіть на віртуальну зустріч не покликали, до того ж, ще й Байден все ще не дзвонить. Насправді президента потрібно підбадьорити, турбуватися не потрібно. Іншим разом обов’язково покличуть. Але це не точно.


Краще, щоб Зеленський сказав Єрмаку, Мендель і Арестович, щоб ще пару раз назвали його найбільшим політиком сучасності. Це сильно не допоможе, але його самооцінку підніме. Правда ненадовго, а тільки до виходу фільму про «вагнеровцах» від Bellingcat.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!