«А могли б продавати воду»: в Криму розповіли про втрачений шанс УкраїниВлада України упустили шанс продавати воду на півострів Крим. Як передає Replyua.net з посиланням на РІА Новини, така заява пролунала від депутата Держдуми РФ від Криму Михайла Шеремета.

Він назвав цинічними умови влади України щодо розблокування поставок води на півострів.

Нагадаємо, раніше колишній президент України Леонід Кравчук наголошував, що питання щодо постачання води до Криму влада розглядатиме лише в тому випадку, якщо на півострові дійсно почнеться гуманітарна катастрофа.

«Цинічне заяву Кравчука. Кажуть про готовність допомогти в разі гуманітарної катастрофи і тут же зміцнюють дамбу на Північно-Кримському каналі, щоб ні за яких умов не пустити воду в Крим », – заявив кримський депутат. На його думку, київська влада почала говорити про відновлення поставок лише через те, що зрозуміли про те, що їх план по водній блокаді Криму повністю провалився.


Також Шеремет підкреслив, що на півострові успішно реалізується програма щодо забезпечення водопостачанням, і переговори з Києвом вже просто неможливі. Як він додав, Україна втратила шанс і можливість укласти вигідний договір з Росією по продажу води в Крим.


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!