23 лиcтoпада — Гeopгія Побідoносця. Що потpiбно зpoбити жінці в це святoВеличне свято Георгія Побідоносця відзначається християнами 23 листопада.

День пам’яті великомученика започатковано в Грузії у IV столітті святою Ніною. 23 листопада ми віддаємо шану Георгію Побідоносцю, який був підданий тортурам, але не зрікся віри в Бога. На іконах святий виступає в образі войовничого та мужнього воїна на коні, який бореться зі змієм. Існує ряд рекомендацій, яких слід дотримуватися 23 листопада.

День слід починати подячною молитвою вдома. Також треба віддати шану святому у церкві. Матері, сини яких опинилися в скрутному становищі чи перебувають на службі, просять для них заступництва і благословення у святого. Ще в давнину була цікава традиція: жінки робили подарунки своїм батькам, чоловікам, синам, братам і молилися за їхнє здоров’я та добру долю.

Найголовніше в цей день – щиро молитися до Георгія Побідоносця. Слід просити заступництва святого, зцілення від недуг, повернення сімейного щастя та затишку, захисту від злого ока.


Джерело

Друзі, Вам подобається ця стаття?


    Друзі, Вам подобається ця стаття?
    Поділіться з друзями!