08.08.08. Poсія напала на Грузію. Нахабно і відкpито. Маємо пам’ятати тy вiйну, щоб нe зaбувати, який підступний ворог перед нами… — Гриценко

08.08.2008.

Росія напала на Грузію. Нахабно і відкрито. Це була війна: вона велася в усіх трьох сферах — на суходолі, з повітря і з моря; з використанням стратегічної і фронтової авіації, бойових кораблів, ракетних комплексів, артилерії, танків і спецназу.


Але — Захід так і не спромігся, побоявся назвати ту війну війною. Excessive use of force (надмірне застосування сили) — таке страусяче визначення видумали тоді в ЄС і НАТО, аби не дратувати Путіна і не стримувати адекватно агресора, що порушив мир і міжнародне право.

«Мирний план», написаний тоді в Кремлі, Путін змусив підписати Ніколя Саркозі (уповноваженого представника ЄС), а той — змусив підписати грузинського президента Саакашвілі.


«Мирний план» не виконаний дотепер. Власне, Росія і не збиралася його виконувати. Як не збиралася вона і повертати Грузії окуповані у 2008му території.

Маємо пам’ятати ту війну і ту трагедію — щоб не забувати, який підступний ворог перед нами, і не тішити себе ілюзіями щодо «мирних планів» з Путіним.


Його мета зрозуміла: Україна як суверенна держава не повинна існувати, лише як васал Росії.

Анатолій Гриценко

Друзі, Вам подобається ця стаття?

error: Вміст захищено !!